Sipariş verebilmek için sepetinizde en az 50 TL tutarında ürün bulunması gerekmektedir.

Hakkımızda

Kurumsal

Sektörel deneyimi 12 yıl’a dayanan bir kadro ile TSE Hizmet Yeterlilik Belgesine sahip olarak Danışmanlık sektöründe birbirini tamamlayıcı nitelikteki alanlarda faaliyetlerini sürdürmektedir. Sahip olduğumuz şirketlerimizin ana faaliyet alanları;

Nominal Patent – Yurtiçi ve Yurtdışı Marka, Patent, Tasarım Tescil Danışmanlığı, 
ArgeNomi – Kurumsal Devlet Teşvikleri Danışmanlığı, 
AgroNomi – Kırsal Kalkınma Teşvikleri Danışmanlığı, 
BiMarka – Online Marka ve Domain Tescili, 
DijiNomi – Dijital Baskı Çözümleri,

Öncelikli olarak ilk şirketimiz Fikri Sınai Haklar konularında danışmanlık hizmetlerini yürütmek üzere Nominal Patent Ltd. Şti. olarak kurulmuştur. Şirketimizin vizyonu ve piyasalardaki gereksinimlerin tespit edilmesiyle, Marka & Patent Danışmanlığı konusundaki hizmet ağı genişletilerek, Türkiye Cumhuriyeti Devletinin firmalara sağladığı Teşvik ve Hibelerin firmalara kazandırılmasına yönelik danışmanlık hizmetlerinde de ArgeNomi markası adı altında faaliyet göstermeye devam etmektedir.

ARGENOMİ Kurumsal Teşvik Danışmanlığı şirketi, ilk olarak mevcut müvekkillerine Ar-Ge ve devlet destekleri konusunda danışmanlık vermekte ve Yurtiçi ve Yurtdışı Marka – Patent – Tasarım tescilleri ile ilgili konuları, Devlet Teşvikleriyle entegre ederek işleyişlerin tek elden ve daha sistematik şekilde yürütülmesini sağlayan bir yapıya sahiptir.

2015 yılında oluşturduğumuz AGRONOMİ markamız ile, siz değerli müvekkillerimize Kırsal Kalkınma Teşvikleri konusunda danışmanlık verilmeye başlanmıştır. AGRONOMİ markamız altındaki ana danışmanlık faaliyetleri IPARD ve TKDK desteklerine ait projelerin hazırlanarak firma ve çiftçilere danışmanlık hizmetlerinin sağlanması olarak özetleyebiliriz

2016 yılında oluşturduğumuz DijiNomi markamız, Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerine dijital baskı, matbaa, promosyon ve reklam faaliyetleri konusunda hizmet verilmektedir.

2014 yılında e-ticaret alanında faaliyete başlayan BiMarka markamız altındaki şirketimiz ile, Nominal Patent olarak gerçekleştirdiğimiz tescil işlemlerinin, Türkiye’nin dört yanındaki kişi veya kurumlar tarafından 7/24 hizmet alabilecek Online Marka ve Domain Tescil hizmetlerinin gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. Bi Marka mı Lazım sloganıyla yola çıkmış olan BiMarka, marka tescil işlemlerinin daha ekonomik maliyetlerle kullanıcılar tarafından online olarak gerçekleştirilmesini hedeflemektedir.

eticaretPORT Altyapısı Kullanılarak Füzen Creative iştiraki ile hazırlanmıştır.